Kolejny sukces naszych uczniów !!!

   Z wielką przyjemnością i satysfakcją informujemy, że aż jedenastu uczniów naszej szkoły otrzymało stypendia w ramach czwartej edycji projektu „Mazowsze – stypendia dla uczniów szkół zawodowych”. Są to:

w zawodzie technik ekonomista – 1 osoba,
w zawodzie technik agrobiznesu – 1 osoba,
w zawodzie technik informatyk – 8 osób,
w zawodzie technik spedytor – 1 osoba.

     Celem udzielenia stypendiów jest umożliwienie rozwoju zawodowego uczniów szkół prowadzących kształcenie zawodowe z województwa mazowieckiego. Wsparcie przeznaczone jest dla uczniów uzdolnionych w zakresie przedmiotów zawodowych.
Stypendia zawodowe są przyznawane naszym uczniom już od trzech lat. Jednak w tym roku – wśród 482 wniosków, spełniających wymagania formalne, którym Zarząd Województwa Mazowieckiego przyznał stypendia, znalazło się aż jedenaście z Zespołu Szkół Rolniczo-Technicznych w Zwoleniu.

      Uczniowie Ci w roku szkolnym 2018/2019 będą realizować wspólnie z opiekunami projekty edukacyjne w ramach „Indywidualnego planu rozwoju zawodowego ucznia”.

      Opiekunami stypendystów są: Pani Renata Ozga, Pani Izabela Skrzypek-Markiewicz oraz Pani Agnieszka Strzelecka.

Agnieszka Strzelecka

Gratulujemy !!!!
Witamy  na stronie Zespołu Szkół Rolniczo-Technicznych w Zwoleniu

Pierwszy budynk ZSR-T w Zwoleniu


Tutaj tradycja spotyka się z nowoczesnością

Maj 2021
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31