ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016


We wtorek, 1 września 2015 roku po dwumiesięcznej przerwie ponownie w szkolnych ławkach zasiedli uczniowie naszej szkoły. Dołączyli do nich pierwszoklasiści, których serdecznie powitała Szanowna Dyrekcja, otwierając tym samym nowy etap w życiu ZSR-T.


Uroczystość rozpoczęli przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego. Wprowadzono sztandar szkoły po czym zgromadzeni odsłuchali hymn państwowy, a uczniowie klasy 2f w 76. rocznicę wybuchu II wojny światowej zapalili symboliczny znicz pod tablicą pamiątkową ku czci mieszkańców Zwolenia i okolic pomordowanych w latach 1939-1945. Następnie Dyrektor Arosław Jakóbik powitał nauczycieli, zgromadzoną młodzież oraz przybyłych gości: Starostę Zwoleńskiego Waldemara Urbańskiego, Wicestarostę Arkadiusza Sulimę oraz Zastępcę Komendanta Powiatowej Policji kom. Leszka Derlatkę.


Po przemówieniu Dyrektora Szkoły głos zabrali zaproszeni goście. Przemawiający dziękowali uczniom za ogromne zaufanie, życzyli sukcesów edukacyjnych, odważnych marzeń i wytrwałości w dążeniu do celów. W dalszej części wręczono nominacje młodzieży klas mundurowych na wyższe stopnie awansu w korpusie kadetów oraz nagrodzono za osiągnięcia w nauce uczniów, którzy podczas wakacji odbywali praktykę zawodową.
Po oficjalnych wystąpieniach młodzież udała się do sal lekcyjnych na spotkania z wychowawcami. Tak rozpoczął się kolejny rok szkolny, który będzie czasem ciężkiej pracy i licznych sukcesów.
Witamy  na stronie Zespołu Szkół Rolniczo-Technicznych w Zwoleniu

Pierwszy budynk ZSR-T w Zwoleniu


Tutaj tradycja spotyka się z nowoczesnością

Maj 2021
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31