Anglia oraz Włochy stoją otworem przed uczniami naszej szkoły!!!

    Z wielką przyjemnością informujemy, że zgłoszony przez naszą szkołę projekt Erasmus+ pt. „Zagraniczne praktyki zawodowe atutem na rynku pracy” został zatwierdzony do realizacji ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”.

     Projekt będzie realizowany w terminie 01.09.2018 – 31.08.2020. Przyznana kwota dofinansowania wynosi 94 449 EUR, co stanowi równowartość kwoty 407 282,98 PLN. Koordynatorką projektu jest Agnieszka Strzelecka. W zespole pracowali również Barbara Bławat, Beata Olczyk i Izabela Skrzypek-Markiewicz.

     W ramach naszego projektu na praktyki do Włoch i do Anglii wyjedzie pięć 10 – osobowych grup uczniów kształcących się w zawodach: technik informatyk, technik ekonomista, technik spedytor, technik geodeta oraz technik architektury krajobrazu. Uczestnicy projektu będą mieć zapewnione: bezpłatny transport, zakwaterowanie z pełnym wyżywieniem, ubezpieczenie na czas pobytu i podróży, kieszonkowe, a także bogaty program kulturalny, a w nim m.in. wycieczki do Londynu czy po włoskim wybrzeżu.
Przed wyjazdem uczniowie wezmą udział w specjalnym programie zajęć przygotowujących ich do wyjazdu, na który składać się będą: kurs języka angielskiego branżowego, warsztaty kulturowe, kompetencji społecznych oraz spotkania z doradcą zawodowym.
Po zakończeniu stażu uczestnicy otrzymają dokument Europass Mobilność, który służy do potwierdzenia okresów nauki lub szkolenia, odbywanych w innym kraju europejskim w ramach wyjazdu zorganizowanego. Ponadto planujemy również wdrożyć procedurę Europejskiego System Transferu Osiągnięć w kształceniu iszkoleniu zawodowym (ECVET).

Szczegóły rekrutacji wkrótce!!!
Witamy  na stronie Zespołu Szkół Rolniczo-Technicznych w Zwoleniu

Pierwszy budynk ZSR-T w Zwoleniu


Tutaj tradycja spotyka się z nowoczesnością

Maj 2021
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31