WALNE ZEBRANIE CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA ABSOLWENTÓW I SYMPATYKÓW ZSR-T W ZWOLENIU

logo-sais

       Głównym celem zebrania, które miało miejsce 29 listopada było przedstawienie raportu z działalności stowarzyszenia. Sprawozdanie finansowe przedstawiła skarbnik stowarzyszenia Izabela Skrzypek – Markiewicz, a sprawozdanie merytoryczne przedstawił prezes Zarządu Marcin Kaca. Stowarzyszenie Absolwentów i Sympatyków ZSR-T w Zwoleniu w roku 2015 i 2016 podjęło wiele akcji służących promocji Zespołu Szkół Rolniczo – Technicznych w Zwoleniu, m.in:
– organizacja II Biegu Absolwentów i Sympatyków ZSR-T w Zwoleniu (14.10.2015);
– objęcie patronatem sponsorskim Dzień Otwarty w Zespole Szkół Rolniczo – Technicznych w Zwoleniu ( 13.05.201.);
– wspieranie akcji promocyjnych Zespół Szkół Rolniczo – Technicznych w Zwoleniu poprzez finansowanie druku plakatów, ulotek, folderów, filmów, gadżetów promocyjnych, koszulek;
– objęcie patronatem II Biegu o Gorącą Dynię;
– objęcie patronatem Biegu Szlakiem Jana Kochanowskiego

       Część sprawozdawcza Komisji Rewizyjnej zakończyła się złożeniem wniosku o udzielenie absolutorium Zarządowi za rok 2015. Zebrani członkowie przyjęli przedstawione sprawozdania i podjęli uchwałę w sprawie udzielenia absolutorium Zarządowi.

      Walne Zebranie Członków podjęło także inne uchwały związane z prawidłowym funkcjonowaniem stowarzyszenia. Omówiono bieżącą sytuację finansową stowarzyszenia. W celu zapewnienia sprawnej i efektywnej pracy ustalono, że składka członkowska na rok 2017 będzie wynosiła 40 PLN.

      Na zakończenie zebrania omówiono sprawy bieżące oraz planowane przedsięwzięcia na najbliższy czas.

Marcin Kaca
Witamy  na stronie Zespołu Szkół Rolniczo-Technicznych w Zwoleniu

Pierwszy budynk ZSR-T w Zwoleniu


Tutaj tradycja spotyka się z nowoczesnością

Kwiecień 2021
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930