ZAKOŃCZENIE KLAS MATURALNYCH

       W piątek, 28 kwietnia nadszedł czas pożegnania tegorocznych abiturientów, przed którymi za kilka dni najważniejszy egzamin w życiu. Swoich wychowanków żegnali: mgr Marta Szabat, mgr Bożena Sowińska, mgr Izabela Skrzypek-Markiewicz, mgr Olga Zawadzak i mgr Magdalena Tarłowska.

       Akademia wieńcząca edukację uczniów i słuchaczy ZSR-T rozpoczęła się punktualnie o godzinie 10:00. Pan Dyrektor Arosław Jakóbik gratulował absolwentom ich dojrzałości oraz życzył wiary we własne siły podczas zbliżającego się egzaminu maturalnego, stanowiącego znakomity wstęp w dorosłe życie. Uczniom wykazującym się szczególnymi osiągnięciami zarówno w edukacji jak i zajęciach pozaszkolnych wręczył nagrody oraz wyróżnienia, a rodzicom przekazał listy gratulacyjne. Przyszłym maturzystom powodzenia życzyli także pan Edward Rybak – Przewodniczący Rady Powiatu oraz podinsp. Jarosław Popczyński – Komendant Powiatowy Policji w Zwoleniu.

       W imieniu maturzystów głos zabrali Adrian Choroś i Julia Kręglicka, którzy dziękowali za ogromne poświęcenie, zaufanie i oddanie. Podkreślili, że gdyby nie cierpliwość, spokój i wiara pedagogów w ich siły, nie udałoby się im osiągnąć tego co teraz mają. Ciepłe, miłe i szczere słowa sprawiły, że wychowawcy nie kryli łez wzruszenia.

       Na zakończenie swoich starszych kolegów żegnali uczniowie klasy 1d, którzy pod okiem wychowawczyni pani Justyny Kaszuby przygotowali piękną prezentację multimedialną jako wspomnienie chwil spędzonych w murach naszej szkoły.

Magdalena Tarłowska
Witamy  na stronie Zespołu Szkół Rolniczo-Technicznych w Zwoleniu

Pierwszy budynk ZSR-T w Zwoleniu


Tutaj tradycja spotyka się z nowoczesnością

Kwiecień 2021
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930