Wyjazd do Teatru Powszechnego im. Jana Kochanowskiego w Radomiu

      W dniu 22 marca młodzież mieszkająca w internacie wraz z wychowawcami i przedstawicielami Samorządem Uczniowski obejrzała w Teatrze Powszechnym w Radomiu spektakl „Z drugiej strony” w reżyserii dyrektora TP Zbigniewa Rybki.

    Spektakl „Z drugiej strony” to rzecz o tym, co naprawdę myślimy, ale boimy się powiedzieć. Zbigniew Rybka wyjaśniając tytuł spektaklu zaznacza, że odnosi się on do dwóch stron ludzkich postaw.” Z jednej mamy do czynienia z tym, co mówimy, a z drugiej z tym, co myślimy. – Tą drugą stroną jest wnętrze, które w wielu sytuacjach bywa kontrolerem naszych słów”.  

     Spektakl ten okazał się dla nas znakomitą zabawą, a z drugiej strony dla każdego z nas był też chwilą refleksji nad tym, co by było, gdybyśmy te niewypowiedziane myśli jednak wyartykułowali? Jak zmieniłoby się Nasze życie? Jak wyglądałyby Nasze przyjaźnie, relacje towarzyskie, związki?

     Dla uczestników wyjazdu wieczór w Teatrze był sposobem kulturalnego spędzania czasu wolnego, okazją do „bycia razem”, do wymiany myśli, wrażeń i opinii o Spektaklu.  

    Ilona Ciecieląg 

 
Witamy  na stronie Zespołu Szkół Rolniczo-Technicznych w Zwoleniu

Pierwszy budynk ZSR-T w Zwoleniu


Tutaj tradycja spotyka się z nowoczesnością

Kwiecień 2021
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930