Wycieczka w Beskid Sądecki

W dniach 01-03.06.2016r. odbyła się niezapomniana wycieczka w Beskid Sądecki. Uczniowie klasy 1p i 1s pod opieką Pana Marcina Kacy spędzili 3 wyjątkowe dni w urokliwych okolicach Muszyny, Krynicy Zdrój i Tylicza.

Przygoda w górach rozpoczęła się od przejazdu do Muszyny, wejścia na Górę Zamkową i zwiedzenia Ogrodów Zmysłów oraz Parku Zdrojowego. Kulminacją dnia była wizyta w Krynicy Zdrój, gdzie m.in. uczestnicy wyprawy złożyli wizytę w Pijalni Głównej uzdrowiska w Krynicy oraz weszli na Górę Parkową.

Drugi dzień okazał się nie lada wyzwaniem. W trudnych warunkach atmosferycznych uczniowie zmierzyli się ze szlakiem Przełęcz Krzyżowa – Diabelski Kamień – Jaworzyna Krynicka. Zakończeniem dnia było ognisko integracyjne, które w doskonałej atmosferze trwało niemal do białego rana.

W ostatnim już dniu pobytu w gościnnych stronach Beskidu Sądeckiego wszyscy ponownie weszli na szlak biegnący z Tylicza poprzez Huzary na Kopiec Pułaskiego. Po powrocie i krótkim odpoczynku zmęczeni ale radośni uczniowie zwiedzili największą atrakcję turystyczną Tylicza – Golgotę, dróżki różańcowe nad którymi góruje budowla Golgoty przypominająca swym kształtem wieżę Babel. Z wieży rozciąga się przepiękny widok na panoramę Tylicza i gór.

Niestety to co piękne szybko się kończy. W godzinach wieczornych z bagażem wspomnień wszyscy udali się w drogę powrotną do Zwolenia. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji :-D
Witamy  na stronie Zespołu Szkół Rolniczo-Technicznych w Zwoleniu

Pierwszy budynk ZSR-T w Zwoleniu


Tutaj tradycja spotyka się z nowoczesnością

Kwiecień 2021
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930