WYBORY MŁODZIEŻOWEJ RADY INTERNATU

      19 października spotkaliśmy się w świetlicy internatu aby wybrać SAMORZĄD INTERNATU. Poprzedni – złożony z maturzystek – opuścił mury szkoły i internatu i rozpoczął dorosłe życie…

      Późne wybory poprzedziło – tydzień wcześniej – spotkanie całej społeczności internatu na tradycyjnych OTRZĘSINACH. Liczna grupa pierwszoklasistów miała okazję przedstawić się wychowawcom i starszym kolegom, a starsi koledzy dali się poznać ,,pierwszakom’’.

      19 października młodzież wybierała przewodniczącego i zastępcę MRI. Wszyscy zostali poinformowani o sposobie wyboru, powołano komisję skrutacyjną( Monika Witek, Kuba Sosnowski, Patryk Fuliński), a kandydaci przedstawili się obecnym na spotkaniu.

     Laura Fiedziuszko, Kinga Słupecka i Janek Jendretzki mówili o swoich wyborach, zainteresowaniach, doświadczeniach pracy w samorządzie i roli, jaką chcą pełnić w samorządzie internatu. Młodzież zaskakująco jednomyślnie wybrała swoich przedstawicieli. Najwięcej głosów uzyskała Kinga Słupecka, uczennica klasy II ZSL i została przewodniczącą MRI internatu. Zastępcą została Laura Fiedziuszko uczennica klasy II architektury krajobrazu ZSRT. Należy podkreślić, że wszyscy kandydaci zgłosili się dobrowolnie… Jest to cenne, dlatego też pozostali, którzy uzyskali mniejszą ilość głosów znajdą swoje miejsce w pracy na rzecz internatu.

     Wszystkim należą się podziękowania za poważne podejście do wyborów. Razem możemy więcej…
Witamy  na stronie Zespołu Szkół Rolniczo-Technicznych w Zwoleniu

Pierwszy budynk ZSR-T w Zwoleniu


Tutaj tradycja spotyka się z nowoczesnością

Kwiecień 2021
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930