WIGILIA W INTERNACIE

    16 grudnia spotkaliśmy się na tradycyjnej Wigilii. Trudno znaleźć w ciągu całego roku dzień, kiedy tradycja wkracza w nasze życie w tak szczególny sposób. W szczególny sposób spędzamy ten wieczór w naszym internacie…

    Wyjątkowość tego spotkania to nie tylko oprawa – staranna jak co roku; to nie tylko świąteczne symbole – od zawsze obecne w domach – to również uczestnicy i wyjątkowi goście…

    Na naszą Wigilię zaprosiliśmy Dyrekcję; Pana Dyrektora Arosława Jakóbika, Panią Dyrektor Anetę Knieć, Pana Dyrektora Pawła Ozgę oraz wychowawców Izabeli, Klaudii, Laury i Ronalda – naszych tegorocznych maturzystów. Swoją obecnością zaszczycili nas: Pani Profesor Renata Ozga, Pani Profesor Justyna Ścibisz i Pan Profesor Jacek Adamiec.

    Młodzież przygotowała tradycyjne Jasełka; był opłatek, serdeczne życzenia i… wzruszenie. Znów zatrzymaliśmy się na dłuższą chwilę, myśląc o cudzie, jaki wydarzył się przed laty…

    Życzymy wszystkim bliskości, życzliwości, spokoju i radości… na Święta Bożego Narodzenia i nadchodzący Nowy Rok.

Teresa Zawadzak
Witamy  na stronie Zespołu Szkół Rolniczo-Technicznych w Zwoleniu

Pierwszy budynk ZSR-T w Zwoleniu


Tutaj tradycja spotyka się z nowoczesnością

Kwiecień 2021
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930