14 lutego świętowaliśmy Walentynki w internacie. Były emocje związane z ,,Pocztą Walentynkową’’, ale najwięcej pozytywnych wzruszeń dostarczył nam wieczorny seans filmowy w kinie ,,Świt’’. Obejrzeliśmy ,,Narodziny gwiazdy’’ w reżyserii Bradleya Coopera – film wyjątkowy…
,,Dla tej roli Bradley Cooper nauczył się śpiewać, a Lady Gaga zmyła makijaż’’ – pisali krytycy filmowi… Artystki o pseudonimie Lady Gaga przedstawiać nie trzeba. Tu nie tylko śpiewa i jest kompozytorką – tu po raz pierwszy gra…i to jak! Aktor Bradley Cooper debiutuje natomiast jako reżyser i producent filmu. Artysta z tych co to ,,śpiewa, tańczy…’( pamiętacie ,,Poradnik pozytywnego myślenia’’?)stworzył film poruszający, o spełnianiu marzeń, o cenie jaką się płaci za sukces, o miłości wreszcie…

      Po seansie jeszcze długo brzmią w uszach piosenki z filmu, szczególnie ,,Shallow’’ – nagrodzona już Złotym Globem i nagrodą Grammy.
Film otrzymał wiele nominacji do Oscarów, w tym za zdjęcia – będzie więc konkurował w tej samej kategorii z naszą ,,Zimną wojną’’.

   Film nam się bardzo podobał; piękne zdjęcia, muzyka , między aktorami prawdziwa(?!)chemia…Wielki ekran, wspólne przeżywanie – to jest właśnie …magia kina.
P.S.25 luty2019 – po ceremonii rozdania Oscarów

   Piosenka z ,,Narodzin gwiazdy’’ otrzymała Oscara. Lady Gaga odbierając statuetkę, wzruszona powiedziała: ,,Jeśli masz marzenia – walcz o nie. Nieważne, ile razy cię odrzucą, ile razy upadniesz, ile razy ktoś cię pokona. Ważne jest to ile razy wstaniesz z kolan, będziesz odważny, nie poddasz się…’’

Teresa Zawadzak
Witamy  na stronie Zespołu Szkół Rolniczo-Technicznych w Zwoleniu

Pierwszy budynk ZSR-T w Zwoleniu


Tutaj tradycja spotyka się z nowoczesnością

Kwiecień 2021
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930