Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020


Dnia 2 września 2019r. o godz. 10 w naszej szkole rozpoczął się nowy rok szkolny. Nie będzie to dla nas typowy rok nauki, ponieważ w mury naszej szkoły zawitali nie tylko absolwenci szkół gimnazjalnych, ale również podstawowych. W sumie do grona społeczności ZSRT w Zwoleniu dołączyło około 350 uczniów klas pierwszych.


Część oficjalną rozpoczął dyrektor szkoły pan Arosław Jakóbik, który serdecznie powitał po wakacjach młodzież, nauczycieli, pracowników szkoły oraz zaproszonych gości: v-ce starostę pana Waldemara Urbańskiego, przewodniczącego Rady Powiatu pana Piotra Fijołka oraz przewodniczącego Rady Rodziców pana Marka Winsztala.


Podczas akademii pan Waldemar Urbański wręczył dyrektorowi Arosławowi Jakóbikowi oficjalną nominację na sprawowanie funkcji dyrektora szkoły przez kolejne pięć lat. Dyrektor przyjął gratulacje od pracowników i młodzieży naszej szkoły.


Wszystkim zebranym zakręciła się łezka w oku, gdy nadszedł czas oficjalnego pożegnania wieloletniego nauczyciela naszej szkoły pana Janusza Zawadzaka, który postanowił dołączyć do grona emerytów.


Na koniec pan dyrektor Arosław Jakóbik życzył wszystkim powodzenia w nowym roku szkolnym, po czym uczniowie udali się na spotkanie ze swoimi wychowawcami.
Witamy  na stronie Zespołu Szkół Rolniczo-Technicznych w Zwoleniu

Pierwszy budynk ZSR-T w Zwoleniu


Tutaj tradycja spotyka się z nowoczesnością

Kwiecień 2021
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930