Uczniowie ZSR-T na Targach Good Game Expo

Młodzież klas 1f, 2f, 2d i 3f Zespołu Szkół Rolniczo-Technicznych w dniu 2 czerwca 2017 roku uczestniczyła w Targach Good Game Expo w Nadarzynie.

Dziesiątki stoisk tematycznych sprawiły, że o nudzie nie mogło być mowy. Już od pierwszych minut po wejściu do hali nasi uczniowie byli aktywni w konkursach tematycznych, w których można było wygrać m.in. koszulki i gadżety. W Nadarzynie nie zabrakło stoisk z grami retro. Obsługa starych konsol takich jak Atari, Commodore czy Pegasus dla współczesnych nastolatków wcale nie była taka prosta. Ci bardziej odważni zostali wchłonięci przez wirtualną rzeczywistość z wykorzystaniem specjalnych gogli.

Dla tych, którzy mieli dość najnowszych technologii przygotowanych zostało kilka stref z grami planszowymi, które również cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Największym zainteresowaniem nastolatków cieszyli się goście specjalni targów. Szczęśliwcom udało się zapolować na autograf lub zdjęcie popularnych youtuberów takich jak: Szakal – Technosfera, Arquel, Danielmagical, Mamiko, Forsen, SA Wardega, Nervanien, Domannu.

Można było również spotkać członków profesjonalnej drużyny Counter Strike Virtus.pro tj.: TaZ i Pasha.

Drużyna w składzie: Jakub Solecki, Amadeusz Rozwadowski, Daniel Kwapiński, Patryk Twardowski oraz Mateusz Kącki wzięła udział w Turnieju dla szkół w CS:GO. Chłopcy dotarli do półfinału, czego wszyscy im serdecznie gratulujemy.

Dzień minął nam pod znakiem mnóstwa doskonałej zabawy, masy spotkań i tony nowych znajomości.

Mimo sporego zmęczenia wszyscy byli zadowoleni z uczestnictwa w tak dużej imprezie. Musimy podkreślić, że nasza młodzież pokazała się z jak najlepszej strony, ich zachowanie to pełna kultura – mówią opiekunowie grupy: Aneta Knieć, Katarzyna Borowska i Agnieszka Strzelecka.
Witamy  na stronie Zespołu Szkół Rolniczo-Technicznych w Zwoleniu

Pierwszy budynk ZSR-T w Zwoleniu


Tutaj tradycja spotyka się z nowoczesnością

Kwiecień 2021
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930