NASI UCZNIOWIE LICEUM MUNDUROWEGO
NA WSH W RADOMIU

Nasi uczniowie z klasy policyjnej i strażackiej w piątek 20 maja 2016 r. uczestniczyli w zorganizowanym po raz IV przez Wyższą Szkołę Handlową w Radomiu, wydarzeniu pod nazwą ”Dzień Bezpieczeństwa”. Współorganizatorami wydarzenia były służby porządku publicznego: Komenda Wojewódzka Policji zs. w Radomiu, Straż Miejska w Radomiu, Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego, Areszt Śledczy w Radomiu oraz Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Radomiu. Celem „Dnia bezpieczeństwa” była działalności profilaktyczno prewencyjna w przeciwdziałaniu zagrożeniom społecznym.

Uczniowie uczestniczyli m.in w konferencji naukowej pt. „PREWENCJA I WALKA Z TERRORYZMEM”, tematycznych zajęciach praktycznych: pokazie ratownictwa technicznego i wysokościowego organizowanym przez KPSP w Radomiu, pokazie strzelnicy elektronicznej, szkoleniu z technik pierwszej pomocy, oraz pokazie sprzętu i uzbrojenia wojskowego. Ponadto nasi uczniowie skorzystali z możliwości sprawdzenia swojej sprawności wspinając się na ściankę wspinaczkową.
Witamy  na stronie Zespołu Szkół Rolniczo-Technicznych w Zwoleniu

Pierwszy budynk ZSR-T w Zwoleniu


Tutaj tradycja spotyka się z nowoczesnością

Kwiecień 2021
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930