grono pedagogiczne

 

Lp. Nazwisko i imię Nauczane przedmioty
1. BARTOSIEWICZ ADAM Wychowanie fizyczne
2. BARTOSIEWICZ ŁUKASZ Podstawy spedycji i transportu, środki transportu, organizacja transportu.
3. BILAR EWA Podstawy przedsiębiorczości, ekonomika w rolnictwie, prowadzenie dzialalności gospodarczej, zajęcia praktyczne.
4. BŁAWAT BARBARA Język angielski.
5. BOROWSKA KATARZYNA Chemia, język rosyjski.
6. CIECIELĄG ILONA Wiedza o społeczeństwie, historia, historia i społeczeństwo.
7. CYWKA KRZYSZTOF Fizyka, informatyka.
8. DĄBROWSKI ZBIGNIEW Przepisy ruchu drogowego, pojazdy rolnicze, zajęcia praktyczne, nauka jazdy ciągnikiem, przygotowanie do prowadzenia pojazdów, eksploatacja maszyn, urządzeń i pojazdów, eksploatacja pojazdów samochodowych.
9. DZIARA – PŁACHTA MARTA Język polski.
10. DZIEKAN MARTA Rachunkowość, rachunkowość w praktyce, rozliczenia finansowe, sprawozdawczość i analiza finansowa.
11. GRABARA ANNA Język niemiecki.
12. GRUŻEWSKI PIOTR Edukacja dla bepieczeństa, wiedza o społeczeństwie.
13. KS. GRZEGORCZYK MARIUSZ Religia.
14. GRZESZCZYK MONIKA Język polski, język angielski.
15. GRZYBOWSKI MACIEJ Język niemiecki.
16. HOŁUJ – MOTYCZKA EWA Zajęcia praktyczne, produkcja zwierzęca.
17. JAKÓBIK AROSŁAW Informatyka.
18. JÓŹWIK TOMASZ Fizyka, pracownia elektrotechniki i elektroniki samochodowej, podstawy konstruowania maszyn, technologia mechaniczna, konstrukcja pojazdów samochodowych
19. KACA MARCIN Historia, prawo, podstawy prawa transportowego.
20. KAŁDONEK ADAM Służba straży pożarnej.
21. KASZUBA JUSTYNA Matematyka.
22. KNIEĆ ANETA Matematyka.
23. KOTKOWSKA JOANNA Geodezja ogólna, prawo w geodezji
24. KOZAK KATARZYNA Rośliny ozdobne, ochrona i kształtowanie krajobrazu, urządzanie i pielęgnacja obiektów architektury krajobrazu, podstawy projektowania architektury krajobrazu, zajęcia praktyczne.
25. KRAJEWSKA MAGDALENA Pedagog szkolny.
26. KRZYŚKO – PŁACHTA KATARZYNA Biblioteka.
27. KWIATKOWSKI RADOSŁAW Nauka jazdy samochodem.
28. MAKUCH ANNA Język angielski.
29. MARASZKIEWICZ RYSZARD Zajęcia praktyczne, technika w rolnictwie, technologia mechaniczna.
30. MOLENDOWSKI MIROSŁAW Nauka jazdy samochodem.
31. MROCZEK ANNA Programowanie obiektowe, urządzenia techniki komputerowej
32. OLCZYK BEATA Język angielski, język obcy dla spedytorów, język angielski zawodowy.
33. ORŁOWSKI MARCIN Podstawy przedsiębiorczości, podstawy ekonomii, przedsiębiorczość, statystyka i rachunkowość, pracownia ekonomiczna, techniki informatyczne w spedycji.
34. OZGA PAWEŁ Systemy operacyjne i sieci komputerowe, urządzenia techniki komputerowej, informatyka.
35. OZGA RENATA Informatyka, urządzenia techniki komputerowej, aplikacje internetowe, multimedia i grafika komputerowa, systemy baz danych.
36. PINDAKIEWICZ MATEUSZ Religia.
37. ROGALA TOMASZ Nauka jazdy samochodem.
38. SEREWIŚ KATARZYNA Wychowanie fizyczne.
39. SIKORA GRZEGORZ Geodezja inżynieryjna, geomatyka.
40. SKRZYPEK – MARKIEWICZ IZABELA Podstawy przedsiębiorczości, ekonomika, organizacja transportu, podstawy organizacji przedsiebiorstwa spedycyjno-transportowego.
41. SOWIŃSKA BOŻENA Produkcja roślinna, rośliny ozdobne, zajęcia praktyczne.
42. STAWARZ GRZEGORZ Wychowanie fizyczne.
43. STRZELECKA AGNIESZKA Rachunkowość, pracownia ekonomiczna,  rachunkowość w praktyce, informatyka, urządzenia techniki komputerowej, systemy operacyjne i sieci komputerowe.
44. SZABAT MARTA Matematyka, statystyka.
45. SZYMANOWICZ MAGDALENA Wychowanie fizyczne.
46. ŚCIBISZ JUSTYNA Urządzanie i pielęgnacja obiektów architektury krajobrazu, podstawy projektowania architektury krajobrazu, rośliny ozdobne.
47. TARŁOWSKA MAGDALENA Język polski.
48. TOPOREK ANNA Język polski, historia, wiedza o kulturze.
49. WDOWSKA – ZIELIŃSKA BRONISŁAWA Wychowanie fizyczne.
50. WIECZOREK AGATA Pedagog szkolny, wychowawca w internacie.
51. WILKIEWICZ JUSTYNA Biologia, chemia, ochrona i kształtowanie krajobrazu, przyroda.
52. WINOGRODZKA ANNA Język angielski, język obcy zawodowy.
53. ZAWADZAK JAN Geografia.
54. ZAWADZAK OLGA Matematyka.
55. ZAWADZAK TERESA Kierownik internatu.
56. KS. ZAJĄC DARIUSZ Religia.
57. ZAJĄC PAULINA Geodezja ogólna, terenowe ćwiczenia geodezyjne.
58. ZIÓŁKOWSKI KRZYSZTOF Służba policyjna.

 




Witamy  na stronie Zespołu Szkół Rolniczo-Technicznych w Zwoleniu

Pierwszy budynk ZSR-T w Zwoleniu


Tutaj tradycja spotyka się z nowoczesnością

Stowarzyszenie absolwentów i Sympatyków ZSR-T w Zwoleniu Stowarzyszenie Absolwentów i Sympatyków ZSR-T w Zwoleniu



Listopad 2017
P W Ś C P S N
« Maj    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930