Kolejny sukces naszych uczniów !!!

   Z wielką przyjemnością i satysfakcją informujemy, że aż jedenastu uczniów naszej szkoły otrzymało stypendia w ramach czwartej edycji projektu „Mazowsze – stypendia dla uczniów szkół zawodowych”. Są to:

w zawodzie technik ekonomista – 1 osoba,
w zawodzie technik agrobiznesu – 1 osoba,
w zawodzie technik informatyk – 8 osób,
w zawodzie technik spedytor – 1 osoba.

     Celem udzielenia stypendiów jest umożliwienie rozwoju zawodowego uczniów szkół prowadzących kształcenie zawodowe z województwa mazowieckiego. Wsparcie przeznaczone jest dla uczniów uzdolnionych w zakresie przedmiotów zawodowych.
Stypendia zawodowe są przyznawane naszym uczniom już od trzech lat. Jednak w tym roku – wśród 482 wniosków, spełniających wymagania formalne, którym Zarząd Województwa Mazowieckiego przyznał stypendia, znalazło się aż jedenaście z Zespołu Szkół Rolniczo-Technicznych w Zwoleniu.

      Uczniowie Ci w roku szkolnym 2018/2019 będą realizować wspólnie z opiekunami projekty edukacyjne w ramach „Indywidualnego planu rozwoju zawodowego ucznia”.

      Opiekunami stypendystów są: Pani Renata Ozga, Pani Izabela Skrzypek-Markiewicz oraz Pani Agnieszka Strzelecka.

Agnieszka Strzelecka

Gratulujemy !!!!
Witamy  na stronie Zespołu Szkół Rolniczo-Technicznych w Zwoleniu

Pierwszy budynk ZSR-T w Zwoleniu


Tutaj tradycja spotyka się z nowoczesnością

Stowarzyszenie absolwentów i Sympatyków ZSR-T w Zwoleniu Stowarzyszenie Absolwentów i Sympatyków ZSR-T w ZwoleniuLipiec 2019
P W Ś C P S N
« Maj    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031