30.01.2016r.

NIEZAPOMNIANA NOC – STUDNIÓWKA 2016

         Tradycyjny polonez, przemowy, podziękowania, łzy wzruszenia i świetna zabawa do rana – tego z pewnością nie zabrakło na balu studniówkowym w naszej szkole, a wyjątkowy klimat najważniejszego balu dla każdego maturzysty wyczarowała piosenka A. Jantar ,,Przetańczyć z Tobą chcę całą noc”.

          W sobotni wieczór na równe 100 dni przed maturą w zajeździe ,,Złoty Dwór” odbył się wymarzony dla uczniów czterech klas maturalnych ZSR-T bal studniówkowy. Tak jak co roku uczniowie mieli zaszczyt gościć Dyrekcję, Grono Pedagogiczne oraz wspaniałymi rodziców, bez których ta noc by się nie odbyła.

        Swoją obecnością zaszczycili nas również bardzo wyczekiwani goście: Waldemar Urbański – Starosta Zwoleński, Arkadiusz Sulima – Wicestarosta, Edward Rybak – Przewodniczący Rady Powiatu, Bogusława Jaworska – Burmistrz Zwolenia i Włodzimierz Kabus – Zastępca Burmistrza.

        Punktualnie o godzinie 18.00 na sali tanecznej zabrzmiały słowa piosenki ,,Przetańczyć z Tobą chcę całą noc”. Pięknie, wzruszająco i lirycznie wykonała ją nasza uczennica. Po serdecznych podziękowaniach ze strony uczniów, wręczeniu kwiatów, a także stresu, który nie opuszczał żadnego z nich, głos zabrała przedstawicielka Rady Rodziców Beata Maik. Wzruszenie wymalowane było na twarzach każdego z nas. Następnie równie piękne przemówienie wygłosił Pan Dyrektor Arosław Jakóbik. Życzył wszystkim przyszłym maturzystom wysokich wyników na egzaminie dojrzałości a przede wszystkim wyśmienitej zabawy jaka czekała tych młodych ludzi tej nocy.

        Życzenia sukcesu pod adresem abiturientów kierowali także zaproszeni goście. Wtedy właśnie padły długo wyczekiwane słowa ,,Poloneza czas zacząć” i młodzież naszej szkoły odtańczyła finezyjnego poloneza. Tegoroczny układ choreograficzny został przygotowany przez nauczycielkę wychowania fizycznego – Panią Bronisławę Zielińską – Wdowską. Uczniowie nie zawiedli i zaprezentowali taniec pełen gracji, wdzięku oraz szyku. Bez wątpienia zachwycił on wszystkich obecnych na sali. Kiedy emocje opadły przyszedł czas na walca, toasty oraz liczne dedykacje muzyczne dla nauczycieli od ich wychowanków.

        Takim akcentem bal rozpoczął się na dobre i tej nocy żaden z maturzystów nie myślał o egzaminie dojrzałości jaki czeka go na początku maja. Wszyscy bawili się wyśmienicie. To była wyjątkowo udana studniówka, a wszystko dzięki zespołowi muzycznemu „Silvers”, który zadbał o każdy szczegół akompaniamentu do tak wyjątkowej nocy. Niech te piękne chwile zapadną w pamięci każdego z uczniów ale niech nie zapominają, że już niedługo przystąpią do najważniejszego egzaminu w swoim życiu – matury! Powodzenia!

Iga Wójcik, 3p
Witamy  na stronie Zespołu Szkół Rolniczo-Technicznych w Zwoleniu

Pierwszy budynk ZSR-T w Zwoleniu


Tutaj tradycja spotyka się z nowoczesnością

Kwiecień 2021
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930