W dniu 9 maja 2019 roku licząca 42 osoby grupa chętnych uczniów ZSR-T w Zwoleniu, pod opieką Katarzyny Krzyśko-Płachta i Anny Winogrodzkiej, odwiedziła Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Zwoleniu.

      Zwoleńska książnica w tym dniu gościła na spotkaniu autorskim Krzysztofa Piersę, autorka książek pt. Komputerowy Ćpun i Trener Marzeń.

      Autor z zawodu jest dziennikarzem telewizyjnym, internetowym oraz pasjonatem fantastyki, modelarstwa, filmów science fiction i sportów sylwetkowych. Przez wiele lat zmagał się z uzależnieniem od gier komputerowych oraz brakiem akceptacji ze strony rówieśników. Podjął trudną walkę, którą wygrał. Zna temat dogłębnie i wie jak łatwo przekroczyć granicę dzielącą pasję od uzależnienia. Na swoim przykładzie udowadnia, iż powinniśmy dążyć do zamierzonych celów i realizować własne marzenia. Młodzież miała wiele pytań do pana Krzysztofa, który okazał się być bardzo otwartym i pełnym humoru człowiekiem.

     Opowiadał w zrozumiały dla młodych ludzi sposób o faktach i mitach związanych z grami komputerowymi. Zwrócił uwagę na zagrożenia jakie niesie ze sobą Internet oraz nadmiernie korzystanie ze smartfonów.

Katarzyna Krzyśko – Płachta
Witamy  na stronie Zespołu Szkół Rolniczo-Technicznych w Zwoleniu

Pierwszy budynk ZSR-T w Zwoleniu


Tutaj tradycja spotyka się z nowoczesnością

Kwiecień 2021
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930