Wyjście na spektakl ,,Kadry uczuć”

       W poniedziałek, 14 marca część uczniów naszej szkoły udała się do Domu Kultury na spektakl ,,Kadry uczuć” w reżyserii Jarosława Figury.

        Wszystkich widzów serdecznie powitała Dyrektor Domu Kultury Natalia Anna Wieczerzyńska. W krótkim wystąpieniu zaprosiła do obejrzenia wystawy fotograficznej, przedstawiającej dzieje miasta Zwolenia i wpisania się do księgi pamiątkowej.

        Po obejrzeniu galerii rozpoczęło się widowisko. Na wstępie reżyser przedstawił historię swojej twórczości i zachęcił do kontemplacji jego sztuki. Zaskakującym było, że spektakl odbył się bez użycia słów. Liczyły się gesty, mimika twarzy, światło oraz muzyka odzwierciedlająca nastrój bohaterów. Przedstawienie trwało 25 minut a jego głównym tematem była miłość. Aktorami stali się uczniowie okolicznych szkół, którzy wcześniej wzięli udział w organizowanych przez Dom Kultury warsztatach. Całość stanowiła niezwykłe doświadczenie i zakończyła się gromkimi brawami.

      Widowisko wywarło na nas niezapomniane wrażenie. Podobało się wszystkim i zmusiło do głębszej refleksji na temat uczuć.

Aleksandra Zawodnik, 2a
Witamy  na stronie Zespołu Szkół Rolniczo-Technicznych w Zwoleniu

Pierwszy budynk ZSR-T w Zwoleniu


Tutaj tradycja spotyka się z nowoczesnością

Kwiecień 2021
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930