ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU
PLASTYCZNO – HISTORYCZNEGO
„NIEPODLEGŁA”

      Poznaliśmy laureatów konkursu na plakat upamiętniający 100–lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Konkurs organizowany był przez Zespół Przedmiotowy Nauczycieli Historii, WOS i EDB w ZSR-T.

      Komisja konkursowa, która obradowała 7 marca ustaliła następujące wyniki końcowe:
I miejsce: Katarzyna Miękus (3p)
II miejsce: Kinga Kamińska (1e)
III miejsce: Weronika Komisarska (1g)
Komisja postanowiła również przyznać wyróżnienia:
I wyróżnienie: Kamila Gołębiowska (3p)
II wyróżnienie: Julia Łyżwa (3e)
III wyróżnienie: Weronika Wołoszyn (3p)
IV wyróżnienie: Patryk Rutka (1i)

     Prace konkursowe były oceniane pod kątem zgodności pracy z tematyką i wymaganiami konkursu, wartości merytorycznej, oryginalności pomysłu, sposobu jego przedstawienia oraz ogólnych wrażeń estetycznych. Komisja konkursowa oceniała 32 prace zgłoszone do konkursu. Plakaty charakteryzowały się zróżnicowanym poziomem. Zdaniem komisji konkursowej prace nagrodzone i wyróżnione odpowiadały tematyce konkursu i prezentowały wysoki poziom artystyczny i merytoryczny.

    Wszystkie plakaty będą wyeksponowane na ekspozycji przygotowywanej z okazji upamiętnienia 100 – lecia niepodległości w listopadzie. Laureatom gratulujemy i zapraszamy do udziału w następnych konkursach!

Marcin Kaca
Witamy  na stronie Zespołu Szkół Rolniczo-Technicznych w Zwoleniu

Pierwszy budynk ZSR-T w Zwoleniu


Tutaj tradycja spotyka się z nowoczesnością

Kwiecień 2021
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930