NOWY ROK SZKOLNY

W poniedziałek, 4 września odbyła się uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego 2017/2018. Po dwóch miesiącach beztroskich wakacji społeczność uczniowska z uśmiechem i zapałem do pracy zgromadziła się w sali gimnastycznej aby rozpocząć kolejny etap swojej edukacji.

Uroczystość zainaugurowało wprowadzenie sztandaru szkoły, odsłuchanie hymnu państwowego i przemówienie przedstawicieli Samorządu Szkolnego. Później głos zabrał Pan Dyrektor Arosław Jakóbik, który serdecznie przywitał wszystkich zgromadzonych, szczególnie pierwszoklasistów oraz przybyłych gości: Starostę Zwoleńskiego Waldemara Urbańskiego, Wicestarostę Arkadiusza Sulimę, Przewodniczącego Rady Powiatu – Edwarda Rybaka.

Do zebranej młodzieży i nauczycieli zwrócił się także Starosta Zwoleński. Wszystkim życzył wytrwałości i sukcesów, a uczniom klas pierwszych gratulował wyboru szkoły.

Początek września to także rocznica wybuchu II wojny światowej. Oddając hołd ofiarom napaści hitlerowskiej na Polskę delegacja młodzieży złożyła symboliczną wiązankę pod tablicą pamiątkową ku czci mieszkańców Zwolenia i okolic pomordowanych w latach 1939-1945.
Witamy  na stronie Zespołu Szkół Rolniczo-Technicznych w Zwoleniu

Pierwszy budynk ZSR-T w Zwoleniu


Tutaj tradycja spotyka się z nowoczesnością

Stowarzyszenie absolwentów i Sympatyków ZSR-T w Zwoleniu Stowarzyszenie Absolwentów i Sympatyków ZSR-T w ZwoleniuLipiec 2019
P W Ś C P S N
« Maj    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031