30 maja pożegnaliśmy nasze maturzystki. Kinga, Klaudia i Martyna pomyślnie zdały ustne egzaminy, teraz czekają na wyniki pisemnych matur. Cieszy, że ,,nasze’’ dziewczęta – teraz już absolwentki ZSRT i LO – przyjęły zaproszenie i przyjechały chętnie, chcąc pożegnać koleżanki, kolegów i wychowawców. Dziewczęta zostały obdarowane pamiątkowymi kolażami zdjęć i maskotkami Były wzajemne życzenia, kwiaty, podziękowania dla wychowawców i… wzruszenie. Wspominaliśmy ,,dawne dzieje’’, dziewczęta podzieliły się z nami swoimi planami na przyszłość. Każda z dziewcząt ma własne i każda inne marzenia i pomysły na siebie…

     Pogoda dopisała, humory również. Długie godziny spędziliśmy przy ogniu; wspominając, grając w piłkę i pałaszując kiełbaski upieczone własnoręcznie w ognisku. Było miło i refleksyjnie… Odchodzą wszak kolejne absolwentki. Mamy nadzieję, że czas spędzony w internacie wspominać będą z uśmiechem.

   Dziewczyny! Trzymamy za Was kciuki!
Witamy  na stronie Zespołu Szkół Rolniczo-Technicznych w Zwoleniu

Pierwszy budynk ZSR-T w Zwoleniu


Tutaj tradycja spotyka się z nowoczesnością

Kwiecień 2021
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930