Centrum Kształcenia Zawodowego

W Centrum Kształcenia Zawodowego w ZSR-T w Zwoleniu młodzież szkoląca swój warsztat kucharski przygotowała muffiny czekoladowe. Uczennice mieszkające w internacie poprzez słodki prezencik uczciły Dzień Chłopaka. Młodzi adepci kulinariów bardzo starali się i dołożyli wszelkich starań aby wypieki prezentowały się i smakowały jak najlepiej.

CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W ZSR-T W ZWOLENIU

    Centrum Kształcenia Zawodowego w Zespole Szkół Rolniczo-Technicznych im. Bohaterów Walki z Faszyzmem w Zwoleniu prowadzi dokształcanie teoretyczne młodocianych pracowników – uczniów zasadniczych szkół zawodowych. Młodzież ucząca się w klasach wielozawodowych realizuje kształcenie ogólne w szkołach macierzystych, kształcenie praktyczne u pracodawców lub w Centrach Kształcenia Zawodowego, a kształcenie zawodowe teoretyczne w czasie czterotygodniowych turnusów. Placówka realizuje kształcenie teoretyczne w zastępujących zawodach: kucharz, fryzjer, sprzedawca, stolarz, operator obrabiarek skrawających, cukiernik. Podczas realizacji kursu młodzież dokształcająca się ma możliwość zakwaterowania w Internacie.

Więcej informacji pod numerem telefonicznym szkoły (tel. (48) 676 20 34)
Witamy  na stronie Zespołu Szkół Rolniczo-Technicznych w Zwoleniu

Pierwszy budynk ZSR-T w Zwoleniu


Tutaj tradycja spotyka się z nowoczesnością

Listopad 2019
P W Ś C P S N
« Maj    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930