Konkurs kulinarny „PASJA SMAKÓW- RYBY SMACZNE RYBY ZDROWE I DESERY KOLOROWE”

W dniu 28.11.2019r w Zespole Szkół Spożywczych i Hotelarskich w Radomiu odbył się po raz szósty konkurs kulinarny „PASJA SMAKÓW- RYBY SMACZNE RYBY ZDROWE I DESERY KOLOROWE”. W konkursie wzięło udział 10 drużyn jednoosobowych. Naszą szkołę reprezentowała Aleksandra Żydek uczennica drugiej klasy wielozawodowej.
Zadaniem podczas zmagań kulinarnych było wyfiletowanie dwóch pstrągów oraz wykonanie z nich zakąski a także przygotowanie deseru z wykorzystaniem składnika obowiązkowego jakim był szpinak i ser biały twarogowy.
Aleksandra przygotowywała pstrąga z musem z mango na rukoli oraz babeczki szpinakowe „leśny mech”.
Wykonanie potraw oceniało 4 jurorów. Wszyscy uczestnicy prezentowali bardzo wysoki poziom swoich umiejętności kulinarnych. Mimo iż nie wszystkim udało się zdobyć miejsce na podium to i tak wszyscy są zwycięzcami.


Centrum Kształcenia Zawodowego

W Centrum Kształcenia Zawodowego w ZSR-T w Zwoleniu młodzież szkoląca swój warsztat kucharski przygotowała muffiny czekoladowe. Uczennice mieszkające w internacie poprzez słodki prezencik uczciły Dzień Chłopaka. Młodzi adepci kulinariów bardzo starali się i dołożyli wszelkich starań aby wypieki prezentowały się i smakowały jak najlepiej.

CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W ZSR-T W ZWOLENIU

    Centrum Kształcenia Zawodowego w Zespole Szkół Rolniczo-Technicznych im. Bohaterów Walki z Faszyzmem w Zwoleniu prowadzi dokształcanie teoretyczne młodocianych pracowników – uczniów zasadniczych szkół zawodowych. Młodzież ucząca się w klasach wielozawodowych realizuje kształcenie ogólne w szkołach macierzystych, kształcenie praktyczne u pracodawców lub w Centrach Kształcenia Zawodowego, a kształcenie zawodowe teoretyczne w czasie czterotygodniowych turnusów. Placówka realizuje kształcenie teoretyczne w zastępujących zawodach: kucharz, fryzjer, sprzedawca, stolarz, operator obrabiarek skrawających, cukiernik. Podczas realizacji kursu młodzież dokształcająca się ma możliwość zakwaterowania w Internacie.

Więcej informacji pod numerem telefonicznym szkoły (tel. (48) 676 20 34)
Witamy  na stronie Zespołu Szkół Rolniczo-Technicznych w Zwoleniu

Pierwszy budynk ZSR-T w Zwoleniu


Tutaj tradycja spotyka się z nowoczesnością

Listopad 2020
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30