Ogrody na dachu

      W dniu 19.02.2019r. zostały zorganizowane warsztaty, których tematem przewodnim było zakładanie zielonych ogrodów na dachu. Szkolenie przeprowadzili pracownicy firmy GCL: pan Dariusz Groszek oraz pan Andrzej Kania, fachowcy, których profesjonalizm, wiedza i doświadczenie jest gwarancją ciekawych i niestandardowych rozwiązań.

      Zajęcia warsztatowe składały się z dwóch części. W pierwszej teoretycznej panowie zapoznali uczniów z ideą zakładania ogrodów na dachu. Prowadzący opowiedzieli o najnowszych metodach, etapach zakładania oraz materiałach wykorzystywanych do wykonania takiego założenia. Ponadto dowiedzieliśmy się jak prawidłowo należy wykonać nasadzenie dużych drzew w mieście o specyficznych warunkach siedliskowych.

      Druga część szkolenia miała charakter praktyczny. Uczniowie z zainteresowaniem przyglądali się jak w poszczególnych etapach na stole imitującym dach powstaje założenie z maty rozchodnikowej. Uczestnicy warsztatów mieli możliwość zapoznać się z materiałami wykorzystywanymi do zakładania ogrodów na dachu typu ekstensywnego.

     Firmie GCL serdecznie dziękujemy za przeprowadzone szkolenie.

Kozak Katarzyn

 
Witamy  na stronie Zespołu Szkół Rolniczo-Technicznych w Zwoleniu

Pierwszy budynk ZSR-T w Zwoleniu


Tutaj tradycja spotyka się z nowoczesnością

Stowarzyszenie absolwentów i Sympatyków ZSR-T w Zwoleniu Stowarzyszenie Absolwentów i Sympatyków ZSR-T w ZwoleniuLipiec 2019
P W Ś C P S N
« Maj    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031