Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

      XVIII eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” odbyły się w dniu 6.04.2016r. w Starostwie Powiatowym w Zwoleniu. Turniej zorganizowany był przez Zarząd Powiatowy ZOSP RP oraz Komendę Powiatową PSP w Zwoleniu. Honorowy patronat nad eliminacjami objęli Marszałek Województwa Mazowieckiego oraz Starosta Zwoleński.

      W eliminacjach uczestniczyli zwycięzcy eliminacji gminnych w trzech grupach wiekowych tj. szkoły podstawowe, gimnazjalne i średnie. Młodzież zgodnie z regulaminem konkursu w I etapie rozwiązywała test, a następnie wyłonieni finaliści odpowiadali na pytania ustne przed komisją konkursową pod przewodnictwem mł. bryg. Mariusza Grudzińskiego.

     Zwycięzcami zostali uczniowie, którzy najlepiej odpowiadali na pytania ustne. Uczeń Zespołu Szkół Rolniczo-Technicznych w Zwoleniu Paweł Knieć z klasy IIo zajął II miejsce. Osoba, która zajęła I miejsce zakwalifikowała się do eliminacji wojewódzkich.

       Po emocjach konkursowych zwycięzcy uhonorowani zostali dyplomami i nagrodami rzeczowymi, które wręczali Pan Waldemar Urbański- Starosta Zwoleński, St. brygadier Krzysztof Płachta- Komendant Powiatowy PSP oraz dh Jerzy Kowalski- Prezes Zarządu Powiatowego ZOSP RP w Zwoleniu w asyście przedstawicieli Nadleśnictwa Zwoleń i Marcule.

Magdalena Krajewska
Witamy  na stronie Zespołu Szkół Rolniczo-Technicznych w Zwoleniu

Pierwszy budynk ZSR-T w Zwoleniu


Tutaj tradycja spotyka się z nowoczesnością

Kwiecień 2021
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930