NA SPEKTAKLU W DOMU KULTURY

We wtorek, 13 czerwca uczniowie klasy 2ge i 1f wraz z opiekunami panią Magdaleną Tarłowską i panem Januszem Zawadzakiem wybrali się do Domu Kultury w Zwoleniu na przedstawienie w oparciu o trudną poezję Stanisława Barańczaka.

Spektakl w wykonaniu Grupy Teatralnej „Talento” z Domu Kultury w Zwoleniu otrzymał nagrodę GRAND PRIX podczas XXI Przeglądu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej. Zachwycił nie tylko jury ale także naszą młodzież. Nieliczne rekwizyty, minimalistyczna scenografia pozwoliły skoncentrować się na trudnej poezji Barańczaka oraz znakomitej grze młodych aktorów.

Chłopcy z 2ge, zachwyceni spektaklem i gotowi na nowe doświadczenia zapragnęli zmierzyć się z zawodem aktora. Zadeklarowali chęci zagrania w projekcie teatralnym, który swoją premierę będzie miał 23 czerwca 2017 roku podczas IV Wieczoru poezji p.n. ,,Janowi Kochanowskiemu – my współcześni” przy pomniku poety w parku miejskim w Zwoleniu. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

Magdalena Tarłowska
Witamy  na stronie Zespołu Szkół Rolniczo-Technicznych w Zwoleniu

Pierwszy budynk ZSR-T w Zwoleniu


Tutaj tradycja spotyka się z nowoczesnością

Stowarzyszenie absolwentów i Sympatyków ZSR-T w Zwoleniu Stowarzyszenie Absolwentów i Sympatyków ZSR-T w ZwoleniuKwiecień 2018
P W Ś C P S N
« Maj    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30