Mistrzowie Powiatu w Piłce Nożnej Dziewcząt i Chłopców Szkół Średnich

      Dnia 18 kwietnia 2018r. w Zespole Szkół Rolniczo- Technicznych w Zwoleniu odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Szkół Średnich. Zarówno nasza reprezentacja dziewcząt, jak i chłopców pokonała swoich rywali z L.O. w Zwoleniu zdobywając tytuł Mistrza tych zawodów.

      Reprezentacja dziewcząt: Amerek Justyna 2p, Kaca Ewelina 3w, Nować Julia 2e, Szymanek Weronika2p, Szewczyk Natalia 4a, Chołuj Angelika 4a, Gorzelewska Angelika 1e, Nędzi Karolina, Matyjanek Magdalena 2e, Idziak Karolina 2e, Szafrańska Martyna 3p, Janas Katarzyna 2e, JaniNatalia2e, Szafrańska Sylwia 3p, Stępień Paulina 1e.

     Reprezentacja chłopców: Boniecki Dawid 3a, Szymanek Kacper 4g, Cholewa Dariusz4d, Sankowski Mikołaj 2s, Cieślik Filip 2s, Rutkowski Mateusz 2c, Holuj Kacper 2p, Żuchowski Mateusz 4g, Moryc Bartosz 2d, Walaszczyk Daniel 3w1, Drab Konrad 4g, Grzeszczyk Michał 4g, Okoń Mateusz 3c, Milcuszek Adam 3m, Suliga Dominik 1e, Walaszczyk daniel 3w.
Opiekun: Bronisława Zielińska-Wdowska

     Dużo emocji sprawił nam mecz dziewcząt. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem L. O. Zwoleń, a druga remisem 3:3. W dogrywce, 2X 5 min., wynik nie uległ zmianie i o naszym zwycięstwie zadecydowały dopiero rzuty karne a dokładniej trafienia Angeliki Gorzelewskiej i Angeliki Chołuj. Nasza reprezentantka Ewelina Kaca zdobyła statuetkę najlepszej zawodniczki zawodów. Drużyna chłopców weszła fatalnie w mecz. Kapitan drużyny Dariusz Cholewa podsumował to tak „zlekceważyliśmy przeciwnika, każdy chciał tylko sam zdobyć bramkę” i chyba coś w tym prawdy było. Ale już po naradzie i wskazówkach w przerwie meczu, nasza reprezentacja zaczęła grać swoje i przeciwnicy musieli dostosować się do naszej gry. Mecz ten wygraliśmy wynikiem 6:4. Statuetkę najlepszego zawodnika otrzymał kapitan naszej drużyny Dariusz Cholewa. Zawodnik ten podejmował bardzo odpowiedzialne działania w odpowiedzi na różne błędy swoich kolegów na boisku, a tym samym skutecznie ratował drużynę z opresji.

ZSR-T ZWOLEŃ TO MISTRZYNIE i MISTRZOWIE W PIŁCE NOŻNEJ SZKÓŁ ŚREDNICH W POWIECIE ZWOLEŃSKIM!!!

B. Wdowska
Witamy  na stronie Zespołu Szkół Rolniczo-Technicznych w Zwoleniu

Pierwszy budynk ZSR-T w Zwoleniu


Tutaj tradycja spotyka się z nowoczesnością

Kwiecień 2021
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930