Mistrzostwa Szkoły w Piłce Ręcznej

Mistrzostwa Szkoły w Piłce Ręcznej
W roku szkolnym 2017/18, tytuł Mistrza Szkoły w Piłce Ręcznej, w kategorii dziewcząt, wywalczyła reprezentacja klasy 3p w składzie: Szafrańska M. , Szafrańska S., Miękus K., Sekuła W., Basaj D., Klimowicz P. Suliga N. , Pyrgiel K. Następnie miejsce II zajęły dziewczęta z klasy 4aed(Chamela K., Chołuj A., Janicka E., Kupis K., Rękawik S., Szewczyk N., Zawodnik A.), a miejsce III dziewczęta reprezentujące klasę 3 abc/4c (Bujnowska E., Jakubowska M., Kajdan M., Kawecka M., Kowalczyk O., Kuśmierczyk P., Molendowska K., Pawełek G., Stępień N.)
Mistrzem Szkoły w Piłce Ręcznej w kategorii chłopców po raz pierwszy została drużyna z klasy 2 d : Bajera J., Chen K., Drążyk M., Figura P., Grabowski P., Kozak A., Michalik M., Rogala H. Miejsce II zajęła reprezentacja klasy 4 gc ( Drab K., Grzeszczyk M., Gogacz B., Krupa D., Kosmala A., Kowalczyk D., Majcher S., Miękus M., Mizerski M.,Szymanek K., Żuchowski M.) Natomiast na pozycji III usytuowali się reprezentanci klasy 2 f Basiewicz R., Kącki M., Kosiór M., Kuliński M., Marud K., Mularski Sz., Sobala K., Sztobryn K., Wiraszka K., Wojas M., Wrześniewski P.

B. Wdowska
Witamy  na stronie Zespołu Szkół Rolniczo-Technicznych w Zwoleniu

Pierwszy budynk ZSR-T w Zwoleniu


Tutaj tradycja spotyka się z nowoczesnością

Kwiecień 2021
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930