DZIEŃ OTWARTY W ZSR-T ZWOLEŃ

      17 maja 2019 r. w Zespole Szkół Rolniczo – Technicznych w Zwoleniu zorganizowano Dzień Otwarty. Miał on na celu prezentację dorobku szkoły, jak również przybliżenie naszej placówki potencjalnym uczniom i ich rodzicom.W programie Dnia zaprezentowano bogatą ofertę, m.in.: zawody sportowe, występy muzyczne uczniów, doświadczenia chemiczne, degustacje potraw przygotowanych przez uczniów Branżowej Szkoły I Stopnia, pokaz umiejętności fryzjerskich, konkurs plastyczny i geograficzny, zajęcia informatyczne, pokaz dronów i drukarek 3D, prezentacje programu Erasmus Plus i wiele innych atrakcji.Przygotowane zajęcia, jak również zwiedzanie sal lekcyjnych cieszyły się dużym zainteresowaniem przybyłych.

      W tym dniu naszą szkołę odwiedzili licznie przybyli uczniowie i ich rodzice. Gościliśmy również pana Waldemara Urbańskiego – Wicestarostę Powiatu Zwoleńskiego oraz Przewodniczącego Rady Powiatu pana Piotra Fijołka, pana Arkadiusza Sulimę – Burmistrza Miasta Zwoleń oraz pana Grzegorza Molendowskiego – Zastępcę Burmistrza Miasta Zwoleń.

      Dzień Otwarty był również okazją do spotkania z Dyrekcją Szkoły, nauczycielami uczącymi poszczególnych przedmiotów, a także do pokazania Gościom panującego w szkole klimatu: życzliwości, otwartości i akceptacji.Mamy nadzieję, iż główne założenia naszego przedsięwzięcia spełniły oczekiwania przybyłych i z wieloma z nich spotkamy się w nowym roku szkolnym. Zatem do zobaczenia we wrześniu.

***

      Dzień Otwarty to przedsięwzięcie wymagające zaangażowania w organizację całej społeczności szkolnej. Wielkie podziękowania należą się wszystkim nauczycielom, uczniom oraz pracownikom szkoły za stworzenie znakomitej atmosfery podczas tego corocznego święta szkoły. Brawo Wy!

***

      Organizacja Dnia Otwartego niemożliwa by była bez wsparcie naszych przyjaciół przedsiębiorców a także instytucji nam sprzyjających. Zwiedzający naszą szkołę mogli się zapoznać z ofertą Komendy Powiatowej Policji w Zwoleniu czy Banku Spółdzielczego w Zwoleniu a także z ofertą firmy Brat – Met, która jednocześnie jest firmą partnerską odnośnie jednego z zawodów: operator obrabiarek skrawających.

***

     Zawody sportowe (organizatorzy: Katarzyna Serewiś, Magdalena Szymanowicz, Bronisława Wdowska – Zielińska, Adam Bartosiewicz, Grzegorz Stawarz)
Piłka siatkowa dziewcząt
1. Chotcza
2. Tczów
3. Kazanów
Piłka siatkowa chłopców
1. Przyłęk
2. Zwoleń
3. Chotcza
4. Sycyna
Piłka nożna chłopców
1. Tczów
2. Zwoleń
3. Przyłęk
4. Kazanów
Konkurs geograficzny „Czy znasz Europę?” (organizator: Maciej Grzybowski)
Konkurs plastyczny (organizatorzy: Justyna Ścibisz, Katarzyna Kozak)
Organizatorzy pokazów i prezentacji:
Pokaz chemiczny: Katarzyna Borowska
Oaza, występy muzyczne: Mateusz Pindakiewicz
Oferta Internatu: Teresa Zawadzak
Prezentacja kronik szkolnych: Anna Makuch
Pokaz drukarek 3D, dronów, zajęcia informatyczne: Renata Ozga, Michał Ciupak
Nagłośnienie: Jan Zawadzak
Oprawa medialna: Marcin Orłowski, Agnieszka Strzelecka, Marcin Kaca
Prezentacja programu Erasmus Plus: Izabela Skrzypek – Markiewicz, Agnieszka Strzelecka
Pokaz sprzętu rolniczego i samochodów do nauki jazdy: Tomasz Jóźwik, Ryszard Maraszkiewicz, Zbigniew Dąbrowski, Mirosław Molendowski, Radosław Kwiatkowski
Stanowisko promocyjno – rekrutacyjne: Marcin Kaca
Kawiarenka/Bufet: Bożena Sowińska, Ewa Hołuj – Motyczka, Katarzyna Krzyśko – Płachta
Logistyka: klasy: 1a/c, 1d, 1sw2 z wychowawcami: Martą Dziarą – Płachtą, Bożeną Sowińską i Tomaszem Jóźwikiem.

 

***

     Serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom, dzięki którym ten dzień przebiegł w miłej i sympatycznej atmosferze. Wspierali nas:


Starostwo Powiatowe w Zwoleniu
Stowarzyszenie Absolwentów i Sympatyków ZSR-T w Zwoleniu,
Pan Marek Sowiński
Pan Stanisław Kacperczyk
Pan Andrzej Skawiński
Pan Edward Rybak
Pani Irena Maciaszek
Pan Zdzisław Maciaszek
Pani Irena Zawadzka
Pan Ryszard Urbanek
Pan Krzysztof Chydziński
Pan Mirosław Hernik
Pan Ryszard Głód
Pan Marek Chołuj
Pan Tomasz i Paweł Warchoł


Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy do skorzystania z naszej oferty edukacyjnej!
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ;)

 

Marcin Kaca

FOT. Anna Kowalczyk kl.1F
Witamy  na stronie Zespołu Szkół Rolniczo-Technicznych w Zwoleniu

Pierwszy budynk ZSR-T w Zwoleniu


Tutaj tradycja spotyka się z nowoczesnością

Kwiecień 2021
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930