DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W NASZEJ SZKOLE

      We wtorek, 13 października 2015r. w Zespole Szkół Rolniczo-Technicznych w Zwoleniu odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

      Część oficjalną rozpoczął Pan Dyrektor Arosław Jakóbik, który powitał obecnych gości: Starostę Powiatu Zwoleńskiego Waldemara Urbańskiego, Wicestarostę Arkadiusza Sulimę, Członka Zarządu Powiatu Pana Jerzego Sowulę, przedstawicieli Rady Rodziców, Dyrekcję Szkoły oraz uczniów i nauczycieli.

      Następnie przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wprowadzili Sztandar Szkoły i wszyscy z powagą odśpiewali Mazurka Dąbrowskiego, po czym uczniowie klas pierwszych przystąpili do uroczystego ślubowania.

     Kolejnym punktem akademii było wręczenie kwiatów Dyrekcji i złożenie życzeń wszelkiej pomyślności oraz wielu sukcesów zawodowych całemu Gronu Pedagogicznemu przez Pana Starostę Waldemara Urbańskiego, w imieniu swoim i Pani Burmistrz Bogusławy Jaworskiej. Do wyrazów wdzięczności i życzeń dołączyli się także przedstawiciele Rady Rodziców.

     Następnie, Dyrektor Arosław Jakóbik przystąpił do wręczenia nagród nauczycielom, którzy wyróżnili się w pracy wychowawczej i dydaktycznej oraz dyplomów z podziękowaniem za zaangażowanie w organizację tegorocznego Festynu Integracyjnego w naszej szkole.

     W czasie akademii również uczniowie składali serdeczne podziękowania nauczycielom. Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wychowankowie przygotowali wiersze, piosenki oraz parodię obrad Rady Pedagogicznej, która okazała się najbardziej ekscytującą częścią akademii. Część artystyczną przygotowała pani Marta Szabat z klasą 2p i pani Katarzyna Serewiś z klasą 1m/w. Nad oprawą muzyczną czuwał pan Jan Zawadzak.

     Na koniec, uczniowie wręczyli nauczycielom kwiaty w dowód wdzięczności za codzienny trud włożony w ich naukę i wychowanie.
Witamy  na stronie Zespołu Szkół Rolniczo-Technicznych w Zwoleniu

Pierwszy budynk ZSR-T w Zwoleniu


Tutaj tradycja spotyka się z nowoczesnością

Kwiecień 2021
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930